Zadzwoń teraz: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

Od zapytania po wizję lokalną

W celu sporządzenia wyceny platformy schodowej nasi doradcy potrzebują od klienta informacji koniecznych tj. takich, bez których nie będą w stanie dokonać wstępnego kosztorysu. Mogą to być projekty, przekroje bądź rzuty budynków z zaznaczonym miejscem dla platformy. Bardzo dobrym pomysłem jest zrobienie kilku zdjęć klatki schodowej bądź biegu schodowego i przesłanie ich na skrzynkę mailową do doradcy. Jest to najszybsza ścieżka umożliwiająca sporządzenie kalkulacji cenowej nawet tego samego dnia. Inżynierowie sprzedaży dojeżdżają również na wizje lokalne i w sytuacjach, gdy warunki techniczne nie umożliwiają jednoznacznej oceny szans na zastosowanie podstawowych rozwiązań.

 

Długość biegu schodowego, liczba zakrętów, wyposażenie dodatkowe

Platformy przyschodowe to urządzenia produkowane "na miarę" co oznacza, że produkcja każdego z nich opiera się na indywidualnym projekcie i pomiarach sporządzonych podczas wizji lokalnej. Na cenę platformy przyschodowej w głównej mierze wpływa długość biegu schodowego, ilość zakrętów i wyposażenie. Należy jednak pamiętać, że cena platformy nie uwzględnia prac przygotowawczych takich jak doprowadzenie zasilania w miejsce montażu, dostarczenia wymaganych protokołów czy kosztów przeprowadzenia badania technicznego przez Urząd Dozoru Technicznego. W tym miejscu przypominamy, że firma Lift Plus PL świadczy fachowe usługi dostawy i montażu platform schodowych razem z pracami towarzyszącymi przez co klient nie jest narażony na dodatkowe wydatki związane z instalacją urządzenia.

 

Montaż platformy schodowej i odbiór UDT

Po zatwierdzeniu projektu przystępujemy do produkcji. Następnie umawiamy się z klientem na termin montażu z pracami przygotowawczymi np. doprowadzeniem zasilania. Po zakończonej instalacji przekazujemy dokumentację techniczną uzupełnioną o protokoły do Urzędu Dozoru Technicznego, składając przy tym wniosek o przeprowadzenie badania i dopuszczenie do użytkowania urządzenia dźwigowego.


windy schodowe

Platformy przyschodowe DELTA
- tor prosty

windy schodowe

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych po torze prostym pokonują różnicę jednego biegu schodowego. Platformy przyschodowe "parkują" na wprost schodów.Więcej

Platformy przyschodowe OMEGA i STRATOS - tor krzywoliniowy

windy schodowe

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych po torze krzywoliniowym mają zastosowanie przy schodach wielobiegowych lub schodach prostych z półpiętrami. Tor jazdy może mieć dowolny kąt wygięcia szyny - 90°, 180° lub niestandardowy.Więcej

Kontakt

Jurajska Fabryka Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Koksowa 6 AB
42-202 Częstochowa
tel./fax: +48 343140310, biuro@fabrykawind.pl

  • NIP: 5732847661
  • KRS: 0000490001
  • REGON: 243435020

Polityka prywatności - RODO - Polityka Bezpieczeństwa (klik)

Zapytanie

Prosimy o wypełnienie formularza- zadanie pytania... Odpowiemy niezwłocznie!!!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich d...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.
Captcha