Zadzwoń teraz: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:

Augustów, Starostwo Powiatowe

Likwidacja bariery schodowej - 11 stopni prowadzących od głównego wejścia na parter budynku.

Platforma schodowa Stratos

Konstrukcja platformy przyschodowej z torem krętym Stratos, wyposażona w wypełnienia wolnej przestrzeni między słupkami. Dzięki temu rozwiązaniu nie potrzebna jest dedykowana balustrada ponieważ górna szyna toru jezdnego stanowi funkcję poręczy.

Kazimierza Wielka

Montaż elektrycznej platformy schodowej z torem krętym 90 stopni.

Zamość, szkoła

Platforma przyschodowa DELTA z torem prostym.

Stare Jabłonki

Platforma schodowa Startos - tor krzywoliniowy

Istebna

 

Idzie jesień  ... a u nas ciągle gorąco, montaż za montażem.

Realizacja w Istebnej - dostawa i montaż platformy schodowej Stratos.

Biskupiec

Problem tzw. wysokiego parteru w bloku mieszkalnym ze znikomą ilością miejsca przed schodami (1064 mm), stawiały montaż platformy schodowej pod dużym znakiem zapytania. Odchudziliśmy urządzenia do minimum, stosując bardzo mały wymiar platformy - 750x700mm, wygięcie pionowe szyny przy dolnym przystanku - stromy start i podest z bocznym najazdem i ściętą rampą od strony wjazdu.

Częstochowa

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Częstochowie.
Warto zwrócić uwagę na montaż szyny jezdnej platformy na słupkach samonośnych który przeprowadzamy na schodach zewnętrznych. Ze względu na siły przenoszone przez pracujące urządzenie słupki przystanku dolnego nie mogą być zakotwione do kostki brukowej czy zwykłej płyty chodnikowej. W miejscu posadowienia słupków wymagamy od Zamawiającego przygotowania fundamentu.

Częstochowa

Platforma przyschodowa Omega firmy Altech. Uwagę na pewno zwraca ostrzegawcza taśma na krawędziach podestu oraz ramionach bezpieczeństwa. Urządzenie przeznaczone jest do transportu towarów i służy wyłącznie do tego celu. Mogłoby się wydawać że to niecodzienne zastosowanie ale nic bardziej mylnego! Produkcja platform przyschodowych o udźwigu nawet do 300 kg czeka na kolejne zamówienia podobne jak to dla częstochowskiej koksowni.

Częstochowa, osoba prywatna

Otwarcie okna na świat dla osoby niepełnosprawnej, unieruchomionej przez barierę architektoniczną 5. stopni zewnętrznych przy wyjściu z domu.

Bolszewo

Szkoła Podstawowa Samorządowa

Brzeg Dolny

Platformy przyschodowe zainstalowane w nowych blokach na Osiedlu Leśmiana

Brzozówka

Platforma przyschodowa Stratos w DPS

Chrząstawa Wielka

Zespół Szkół w Chrząstawie Wielkiej

Mysłowice, osoba prywatna

Problem dostępności na schodach wejściowych posesji został rozwiązany za pomocą platformy schodowej DELTA. Wykonanie toru jezdnego - szyny prowadzącej i szyny z zębaką zostało ze stali nierdzewnej na całej długości.

Czernica

Budynek Gminy Czernica

Dąbie

Środowiskowy Dom Samopomocy

Dębica

Stacja PKP Dębica Wschodnia

Dęblin

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Gołuchów

Urząd Miasta Gołuchów

Katowice

Hotel Katowice

Katowice

Polskie Sieci Elektroenergetyczne biuro w Katowicach

Kielce

Kielecki Park Technologiczny

Kończyce Wielkie

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte

Kowalewo Pomorskie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Przykład zastosowania stromego startu, oszczędzającego miejsce parkowania platformy przyschodowej na dolnym przystanku. Tą wersję Omegi wyposażyliśmy w rozkładane krzesełko dla osób niekorzystających z wózków inwalidzkich.

Kraków

Hotel Sheraton

Kraków, Szkoła Podstawowa

Tor prowadzący platformy schodowej Omega spełnia jednocześnie rolę pochwytu - przestrzeń między szynami wypełniona prętami pionowymi ze stali szlachetnej.

Lesznowola

Budynek przy ul. Jedności 9

Libiąż

W ramach realizacji części zadania inwestycyjnego adaptacji Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego na Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi zainstalowaliśmy dwie platformy przyschodowe. Przy platformie z torem prostym zamontowaliśmy dodatkowe zabezpieczenia przestrzeni między szyną a ścianą z grzejnikiem.

Lublin

Platforma schodowa STRATOS wykonana w kolorze RAL 1018. Tor jezdny spełnia rolę balustrady, wolna przestrzeń między prowadnicami zabezpieczona została przez zastosowanie wypełnień z blachy perforowanej.

Lubliniec

Przejście podziemne na dworcu PKP Lubliniec

Łódź

Stacja PKP Łódź Niciarniana

Łódź

ul. Twardosławicka 93A

Łazy

Zamontowana platforma przyschodowa Delta dla osoby niepełnosprawnej dzięki dofinansowaniu PFRON.

Mechelinki

Aparthotel Anchoria

Otwock

Poczesna

Instalacja platformy w Szkole Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej

Polanica Zdrój

Platforma przyschodowa Omega zainstalowana w Domu Uzdrowiskowym

Polkowice

Platforma przyschodowa DELTA z prostym torem jazdy. Montaż szyny prowadzącej na słupkach samonośnych do stopni schodowych. Od strony napędu, między szyną a ścianą, zainstalowaliśmy barierkę zabezpieczającą dostęp do mechanizmu urządzenia.

Porządzie

Dostawa i montaż platformy przyschodowej Delta w Szkole Podstawowej. Sterowanie na platformie za pomocą przycisków na panelu górnym.

Poznań

Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Podgórze 6

Poznań, Palmiarnia

Platforma schodowa OMEGA z parkingiem dolnym po zakręcie 90°.

Ruda Śląska

Wspólnota Mieszkaniowa ul. Oświęcimska 81

Rozprza

Urząd Gminy w Rozprzy

Rzeszów

Dostawa i montaż platformy przyschodowej w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Ze względów technicznych, ograniczających prakowanie rozłożonego urządzenia na dolnym przystanku wyposażyliśmy podest w przednią i boczną rampę najazdową.

Sandomierz

Kino "Starówka"

Sochaczew

Budynek handlowo - usługowy. Górny parking platformy schodowej zaprojektowaliśmy za schodami po zakręcie 180° z horyzontalnym odcinkiem szyny.

Słotwina

Montaż przy schodach zewnętrznych prowadzących do Posterunku Policji.

Sopot

Dom wczasowy KORAB

Sosnowiec

Przejście podziemne przy ul. 3 Maja

Sosnowiec

Miejscki Klub im. Jana Kiepury

Strzelce Opolskie

Zespół Placówek Oświatowych Ośemka. Krzywoliniowa platforma Omega z torem prowadzącym na pierwsze piętro budynku. Tor jezdny stanowiący pochwyt, od poziomu półpiętra wypełniony został prętami pionowymi.

Sworządzie

Projekt platformy przyschodowej Delta, parkującej na dolnym przystanku w przestrzeni między schodami a skrzydłem drzwiowym.

Szczecin

Dworzec Główny PKP Szczecin

Gmina Śmigiel

W budynku Urzędu Miasta i Gminy Śmigiel zainstalowaliśmy platformę schodową Stratos z 10. metrowym torem prowadzącym. https://koscian.naszemiasto.pl/urzad-miasta-i-gminy-w-smiglu-jest-teraz-bardziej-dostepny/ar/c1-8014859

Tarnów

Zdjęcia z montażu dwóch platform schodowych z torem prostym, które są dobrym porównaniem różnic w sposobie montażu i wykonania względem miejsca przeznaczenia.

Ujazd

Niecodzienny montaż albowiem instalacja platformy przyschodowej wykonana na zabytkowym Zamku Krzyżtopór, objętym ochroną konserwatora zabytków. Zadanie trudne i wymagające już od fazy projektu aż po końcowy sposób montażu. Daliśmy radę, jako jedyna firma w Polsce!

Wałbrzych

Oddział PZU w budynku przy ul. Przemysłowej 12

Warszawa

Blue Tower/Błękitny Wieżowiec

Warszawa

Willa Fabrykanta

Warszawa, Pałac Kultury i Nauki

Prestiżowe miejsce - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, wymagało dopasowania platformy przyschodowej na miarę oczekiwań Zamwiającego. Całość konstrukcji poza ramionami bezpieczeństwa pomalowana została na specjalny kolor RAL 1036 - złoty perlowy, dzięki czemu platforma zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Słupki montażowe zakończone ozdobnym detalem na życzenie klienta. Czarne grzebienie po bokach platformy to standardowe wyposażenie modelu STRATOS; zasłania mechanizm na plecach urządzenia.

Warszawa/Modlin

Północny Punkt Kontroli na terenie Portu Lotniczego

Wieliczka

Kopalnia Soli w Wieliczce

Wołów

Ze względu na profil ściany z występami, instalacja toru jezdnego platformy schodowej DELTA została wykonana za pomocą dystansów montażowych

Wrocław

Budynek na terenie posesji ul. Rydygiera 30

Wrocław

Stacja PKP Wrocław Mikołajów

Wyszyna

Platforma schodowa Delta służąca w Szkole Podstawowej.

Zakopane

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Zamość, Prokuratura Okręgowa

Wykonanie platformy schodowej w specjalnej palecie RAL, odpowiadającej kolorowi mozaiki.

Zdzieszowice

Platforma Delta umożliwia osobie prywatnej, mieszkającej na parterze pokonywanie schodów do wyjścia z klatki schodowej.

Platformy przyschodowe DELTA
- tor prosty

windy schodowe

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych po torze prostym pokonują różnicę jednego biegu schodowego. Platformy przyschodowe "parkują" na wprost schodów.Więcej

Platformy przyschodowe OMEGA i STRATOS - tor krzywoliniowy

windy schodowe

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych po torze krzywoliniowym mają zastosowanie przy schodach wielobiegowych lub schodach prostych z półpiętrami. Tor jazdy może mieć dowolny kąt wygięcia szyny - 90°, 180° lub niestandardowy.Więcej

Kontakt

Jurajska Fabryka Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Koksowa 6 AB
42-202 Częstochowa
tel./fax: +48 343140310, biuro@fabrykawind.pl

  • NIP: 5732847661
  • KRS: 0000490001
  • REGON: 243435020

Polityka prywatności - RODO - Polityka Bezpieczeństwa (klik)

Zapytanie

Prosimy o wypełnienie formularza- zadanie pytania... Odpowiemy niezwłocznie!!!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich d...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.
Captcha